Hakkımızda

atasozlerimiz.net öğrencilerimizin atasözlerimizin anlamlarına en doğru şekilde ulaşması her bir atasözünü tüm yönlerden inceleyerek öğrenimlerine destek olmacıyla; www.turkeci.com tarafından 2020 yılında yayın hayatına başlatılmıştır. Türkçe dersi konu anlatımları ve testleri için turkceci.com sitemizi ziyaret edebilir ve Türkçe Öğreniminiz konusunda bildiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Sitemizde yaklaşık olarak 2000’den fazla atasözü vardır. Her bir atasözü bir çok yönden incelenir. Atasözlerimizin anlamları, açıklamalı ve örnek cümle içinde kullanımı, yapısı cümle yapıları detaylı bir şekilde incelenmektedir. Diğer atasözleri sitelerinden en önemli farkımız her bir atasözümüz konusuna göre sınıflandırılmıştır. 

Ayrıca her bir atasözü için detaylı çıkış hikayesi ya da öğrenimi destekleyecek şekilde oluşturulmuş hikayeleştirme çalışması her fırsatta atasözlerimize ilave edilmektedir. En kısa sürede en fazla kullanılan atasözlerimiz için kompozisyon örnekleri sitemize eklenecektir.

Öğrencilerimizin öğrenim deneyimlerini destekleyen tüm unsurlar tarafımızdan dikkate alınmakta olup bulabildiğimiz kadar atasözlerimiz karikatür ya da resimler ile desteklenmektedir.

Sizlerin yorum ve görüşleri bizim yolumuza ışık oluyor. Lütfen her türlü yorum ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Aklınıza gelen tüm sorular için aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz:

Web  

www.turkceci.com

Instagram 

https://www.instagram.com/turkcecicom/

Mail Adresimiz 

turkcecicom @ gmail.com

Facebook Sayfamız

https://www.facebook.com/EdebiyatveHayat/